Szybki kontakt

(22) 643-28-23

Zadzwoń!

Dostawa i odbiór

ERGO

ul. Karczunkowska 40

02-871 Warszawa

pn.-pt. 9:30 - 17:30
sob. 9:30 - 14:00
Możliwy odbiór osobisty - mapa.

Ostatnio oglądane

Łatki i poduszki

Nawet wytrzymałe i sprawdzone tworzywo, jakim jest PVC (specjalny winyl), czasem może się uszkodzić. Jeżeli do tego dojdzie, nie panikuj – sięgnij po zestaw naprawczy (łatki i klej). Jest tani, a skutecznie może zakleić niepożądaną dziurkę, przywracając artykuł dmuchany do użyteczności. Poza tym, oferujemy również poduszki dmuchane, które mogą posłużyć jako dodatek do materacu lub w podróży.

Lista produktów

  Łatki do artykułów dmuchanych INTEX 59631
  Jak w szybki sposób naprawić swój uszkodzony sprzęt dmuchany? Skorzystaj z praktycznej, samoprzylepnej łatki INTEX. Jej optymalna powierzchnia – 49 cm2 wystarczy, aby przygotować Twój materac welurowy albo inny dmuchany artykuł do ponownego użytku.
  7,90zł
  Poduszka turystyczna, zagłówek INTEX 68679
  Główne cechy: szary, neutralny kolor flokowane pokrycie pasuje do każdego materaca zajmuje bardzo mało miejsca
  18,90 zł
  16,90 zł
  Wodoodporne łatki Bestway 62091
  Usuńmy więc z miejsca wszelkie szkła, kamienie, konary czy gałęzie, plastikowe zabawki. Będzie to dobrze służyć także naszemu bezpieczeństwu i bezpieczeństwu naszych dzieci. Chcąc dokonać napraw koniecznie zwróćmy uwagę czy łatka jest przeznaczona do kontaktu z wodą i klej, który zastosowano dobrze znosi środowisko wodne. Tylko to gwarantuje bowiem skuteczność zastosowanych rozwiązań. Zastosowanie łatki prawidłowo nałożonej i zamontowanej w żaden sposób nie powinien wpłynąć na komfort użytkowani
  10,00zł
1

Dowiedz się jak utrzymać czystą wodę w basenie oraz wiele innych
pożytecznych informacji w temacie basenów ogrodowych Zapraszamy na nasz blog:

Kliknij i odwiedz nasz blog.

')